Wpisany przez Administrator

Na naszej stronie internetowej Klient znajdzie opis naszych produktów i usług, może przeczytać najnowsze informacje,dowiedzieć się o cenach naszych produktów i usług, bez konieczności przekazywania jakichkolwiek informacji o sobie.

W pełni respektując prawo do prywatności i ochrony danych osobowych odwiedzających Serwis informujemy, że Państwa dane osobowe, przekazywane dobrowolnie w formularzach rejestracyjnych przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z wymogami prawa polskiego, a w szczególności w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Mechanizm ten pozwala analizować informacje dotyczące rodzaju używanych przeglądarek, popularnych rozdzielczości, zainteresowania odpowiednimi artykułami (w dziale aktualności) oraz preferowanej wersji językowej. Informacje te służą przy rozbudowie witryny www.biblioteka.wejherowo.pl tak, aby była ona ciekawsza, bardziej ergonomiczna i przyjazna dla odwiedzających ją internautów. Dzięki w/w mechanizmom zmiany dokonywane na stronie www.biblioteka.wejherowo.pl są inspirowane przez naszych użytkowników.

• statystycznych (analiza parametrów odwiedzin witryny)
  • prezentacyjnych (mechanizm inteligentnej obsługi wyskakujących okienek)

Poprawiony: czwartek, 11 kwietnia 2013 10:26

maj 2017
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
czerwiec 2017
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Free template 'Colorfall' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft!