XII Powiatowy Konkurs Czytelniczy

Cele konkursu:

·  włączenie się w obchody 200 rocznicy urodzin kompozytora,

·  popularyzacja biblioteki, książek i czytelnictwa w środowisku lokalnym,

·  rozwijanie u dzieci i młodzieży pasji czytania oraz zainteresowania literaturą i muzyką,

· odkrywanie talentów plastycznych,

·  rozwijanie i kształtowanie wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży, inwencji, wyobraźni i pasji poprzez własną aktywność twórczą.

Moduły konkursu

I moduł – konkurs rysunkowy „Kolory Muzyki Stanisława Moniuszki, czyli  ilustracja do wybranego utworu kompozytora” skierowany do dzieci z przedszkoli i klas 0-3 szkół podstawowych z terenu powiatu wejherowskiego.

Regulamin

II moduł -  konkurs na przygotowanie komiksu inspirowanego życiem i twórczością Stanisława Moniuszki dla uczniów klas IV-VI ze szkół podstawowych z terenu powiatu wejherowskiego.

Regulamin

III moduł – konkurs na nagranie słuchowiska inspirowanego życiem i twórczością Stanisława Moniuszki, którego adresatami  są uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu powiatu wejherowskiego.

Regulamin

IV moduł – konkurs na przygotowanie memów inspirowanych życiem i twórczością Stanisława Moniuszki dla uczniów szkół średnich i zawodowych z terenu powiatu wejherowskiego.

Regulamin

Zdjęcia do wykorzystania w konkursie na przygotowanie memów:

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

Zdjęcie 3

Zdjęcie 4

Zdjęcie 5

Zdjęcie 6

Zdjęcie 7

Zgoda dorosłego uczestnika konkursu

Zgoda rodzica/opiekuna niepełnoletniego uczestnika konkursu

Zgoda nauczyciela