Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Majkowskiego w Wejherowie zatrudni pracownika na stanowisko:

BIBLIOTEKARZA

MIEJSCE PRACY: Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Majkowskiego w Wejherowie ul. Kaszubska 14

STANOWISKO: Bibliotekarz

FORMA ZATRUDNIENIA: umowa o pracę

WIELKOŚĆ ETATU: pełny etat

WYNAGRODZENIE: od 3010,00 złotych brutto plus dodatek stażowy

PLANOWANY TERMIN ZATRUDNIENIA: od 01 października 2022 r.

WYMAGANIA KONIECZNE:

• wykształcenie średnie,
  • biegła obsługa komputera z obsługą Internetu oraz umiejętność pracy w systemie MS Windows, MS Office,
  • znajomość literatury,
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność.

WYMAGANIA MILE WIDZIANE:

• wykształcenie wyższe zawodowe (bibliotekoznawstwo, filologia polska, historia, kulturoznawstwo, pedagogika, kierunki artystyczne, animacja kultury),
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku bibliotekarskim,
  • znajomość programu PATRON,
  • umiejętność organizowania i prowadzenia zajęć bibliotecznych (np. ferii i wakacji dla dzieci, zajęć bibliotecznych dla dorosłych, spotkań autorskich, wystaw i wernisaży),
  • umiejętność kreatywnego myślenia.

WYMAGANE DOKUMENTY:

• List motywacyjny.
  • Życiorys (CV).

List motywacyjny i CV powinny być opatrzone klauzulą :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

TERMIN SKŁADANIA OFERT: do 06 września 2022 r.

MIEJSCE I FORMA SKŁADANIA OFERT:

• osobiście lub listownie na adres: Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Majkowskiego w Wejherowie, ul. Kaszubska 14, 84 – 200 Wejherowo,
  • w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami oraz, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów, które ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Miejska Biblioteka Publiczna Aleksandra Majkowskiego w Wejherowie, ul. Kaszubska 14, 84-200 Wejherowo.
  2. Został powołany Inspektor Ochrony Danych, z którym można kontaktować się poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres siedziby Biblioteki.
  3. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.
  4. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
  5. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
  6. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.
  7. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.
  8. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.