A- A A+
    poniedziałek 8:00 - 15:00
Wypożyczalnia dla Dorosłych (58) 677 65 74 wtorek - piątek 10:00 - 18:00
Wypożyczalnia dla Dzieci (58) 677 65 75 sobota w wakacje nieczynne

Zakończenie zajęć Klubu Małego Czytelnika

W środę pożegnaliśmy się z Puchatkami i Tygryskami. Skończył się kolejny rok spotkań naszego Klubu Małego Czytelnika. Pożegnania zawsze wzbudzają smutek, ale, na szczęście, pozostają wspomnienia. Piękne wspomnienia. Dziękuję wszystkim maluszkom! Bartusiowi, Ali, Hugowi i Tamarce, Mai M. oraz Januszkowi, Gabrysiowi, Wiktorkowi, Zuzi S. oraz dwóm Juliankom. Natalce, Zuzi P., Klarci, Mai B., Sandrze i Matyldzi, Jasiowi, Maksiowi oraz Tobiaszkowi. Jesteście wspaniali! I wyjątkowi!

Pisaliście mi: dziękujemy za wspaniałe zajęcia. Ogromny komplement i  - niezasłużony. Gdyby nie wy, kochane dzieci, nie byłoby tak fantastycznie!

Chciałam jeszcze nadmienić, że w życiu nie dostałam tak dużo i  tak słodkich buziaków i uścisków!

A czy wy wiecie, że spotkaliśmy się z każdą grupą 19 razy…? W tym 3 spotkania były wspólne, więc łącznie odbyło się 35 zajęć! Dużo czy mało, jak myślicie…?

A który temat najbardziej Wam się podobał…?  Kosmos, literki, ząbki, rycerze, dobre wychowanie, recycling, warzywa, czas…? A która zabawa….? Tej waszej odpowiedzi jestem naprawdę ciekawa.

 Ogromnie się cieszę, że z niektórymi zobaczę się znów we wrześniu i będę miała przyjemność kontynuowania wspólnej przygody. Mam również nadzieję, że tych spośród Was, którzy niedługo rozpoczną nową, przedszkolną już przygodę, będę mogła czasem spotkać w Bibliotece, gdy na przykład przyjdziecie poszperać po półkach za ciekawą lekturą.

Wszystkim Puchatkom i Tygryskom

oraz ich rodzinom

życzę udanych, pełnych niezapomnianych przygód i szaleństw wakacji!

 

Do zobaczenia w Bibliotece!

© 2018 Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Majkowskiego.

Please publish modules in offcanvas position.