poniedziałek 8:00 - 15:00
Wypożyczalnia dla Dorosłych (58) 677 65 74 wtorek - piątek 10:00 - 18:00
Wypożyczalnia dla Dzieci (58) 677 65 75 sobota w wakacje nieczynne

gra „Między książkami”

Wakacje to doskonała okazja do zabawy, nie tylko dla dzieci! W tym roku przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla naszych dorosłych czytelników : grę biblioteczną „Między książkami”. Będzie ona polegała na rozwiązywaniu zadań, które będą prowadziły do sylwetki konkretnego autora książek z zakresu literatury pięknej .  Zabawa będzie dotyczyła trzech autorów i będzie trwała 3 tygodnie od 23.07 do 10.08. Na każdego autora będzie poświęcony jeden tydzień. Codziennie- czyli przez 5 dni będą do rozwiązania zadania  w różnych częściach biblioteki, które będą przybliżały uczestnika do osoby autora. Ostatniego dnia tygodnia, czyli w piątek do godziny 15 zadaniem uczestnika będzie podanie bibliotekarzowi w Wypożyczalni dla Dorosłych nazwisko autora i wrzucenie kuponu do urny. Pośród prawidłowych odpowiedzi zostanie wylosowany zwycięzca. Zachęcamy do udziału!

Please publish modules in offcanvas position.