poniedziałek 8:00 - 15:00
Wypożyczalnia dla Dorosłych (58) 677 65 74 wtorek - piątek 10:00 - 18:00
Wypożyczalnia dla Dzieci (58) 677 65 75 sobota w wakacje nieczynne

Wakacyjne spotkania z teatrem

Wakacyjne zajęcia biblioteczne dla dzieci już za nami. Oprócz Turnieju Drużyn z cyklu "Kocham Polskę", na które obowiązywały wcześniejsze zapisy, przygotowaliśmy także wydarzenia otwarte, dla wszystkich zainteresowanych. 28 czerwca odbyła się zabawa plenerowa na bibliotecznym podwórku. Natomiast 3 i 10 lipca odbyły się pokazy spektakli w wykonaniu teatru Blaszany Bębenek : "Kot w butach" i "Piraci i Wyspa skarbów". Obydwa cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem! Były to spektakle interaktywne, w których dzieci brały czynny udział. Zabawne perypetie teatralnych bohaterów wywoływały salwy śmiechu zarówno u małych widzów, jak i ich opiekunów. Oba spektakle obejrzało łącznie ok. 220 dzieci!

Przypominamy, że przez całe wakacje do dyspozycji naszych małych Czytelników jest Zakątek Wyobraźni. Zapraszamy w godzinach pracy biblioteki.

Please publish modules in offcanvas position.