GDZIE ON JEST? - Spektakl charytatywny

Są takie małe, niebieskie stworki, których nikomu przedstawiać nie trzeba! Znają je zarówno najmłodsi, jak i bardzo już dorośli widzowie!
Na przestrzeni lat poznaliśmy wiele ich przygód - część była zabawna, część przerażająca - każda jednak dawała nam jasno do zrozumienia, że wspólnymi siłami można osiągnąć dowolny cel!
Przed nami kolejne wyzwanie! Pewnego dnia nasi mali niebiescy przyjaciele budzą się i okazuje się, że ich mentor i opiekun zniknął!
Czy zastanawialiście się kiedyś jakie to uczucie, gdy nagle znika Wam ukochana osoba? Grupa przyjaciół z naszego spektaklu będzie musiała się z tym zmierzyć. Gdy poszukiwania w najbliższej okolicy nie przyniosą rezultatów tylko przez chwilę dopadnie ich zwątpienie. W końcu postanowią wyruszyć na wyprawę tropem zaginionego! Nie zdecydują się, jak wielu poszukujących, skorzystać z porady jasnowidza, ale i tak w tej historii sporo będzie tajemniczych, magicznych wątków. Jeśli chcecie przekonać się kto stanie im na drodze, w ilu postaciach i w jakich zamiarach - nie może zabraknąć Was na widowni Filharmonii Kaszubskiej 6 września. Poznacie wtedy rezultat poszukiwań, a może i sami odegracie w nich jakąś istotną rolę? Niezależnie od tego jakie będą efekty - z pewnością zrobicie coś dobrego!
Gwarantujemy, że nasza opowieść wciągnie zarówno najmłodszą część publiczności, widzów dorosłych, jak i tych, którzy dowód osobisty mają już od baaaaardzo dawna! Przybywajcie całymi rodzinami! Zaproście znajomych, sąsiadów i przyjaciół!
Opowiedzcie o naszym spektaklu tak wielu osobom, jak zdołacie! Wszak niczym ta niebieska ferajna - tylko razem możemy góry przenosić! Cel jest bardzo szczytny - wsparcie wejherowskiego Hospicjum Domowego pw. św. Tadeusza Judy.
Pomóżcie zebrać nam jak największą kwotę - nie tylko z biletów, ale i w trakcie licytacji voucherów do wspaniałych firm, które zdecydowały się wesprzeć to wydarzenie. Będzie co licytować!
Przygotowaliśmy dla Was między innymi:
- voucher na rejs promem Polferries ufundowanym przez Polską Żeglugę Bałtycką;
- voucher pobytowy na pobyt 3-dniowy (2 noce) do wspaniałego hotelu Anders (na Mazurach) wraz z wyżywieniem w postaci śniadań i obiadokolacji oraz możliwością korzystania z basenu, saun, siłowni;
- voucher pobytowy na pobyt 3-dniowy (2 noce) w pięciogwiazdkowym hotelu Grand Lubicz w Ustce;
- voucher do fantastycznej sopockiej restauracji L’ Entre Villes;
- voucher na sesję rodzinną/ciążową u arcyzdolnej fotografki Hanny Bekier;
- voucher na pyszny tort na dowolną okazję od Cukierni Rodzinnej Wenta;
- voucher na piękne perfumy z Perfumerii Ostrovski;
- voucher na 5 ujęć u niezwykle kreatywnej fotografki Magdy Stankiewicz;

Bilety-cegiełki w cenie 30 zł należy odbierać w kasach Filharmonii Kaszubskiej!
Jak je zdobyć?
- Wyślij mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o rezerwację wybranej liczby miejsc
- Niezwłocznie wpłać darowiznę o równowartości ceny biletów na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych HOSPICJUM P.W. Św. Judy Tadeusza:
Bank PKO BP Oddział 1 w Wejherowie - 71 1020 1912 0000 9502 0010 0024
- Bilety będą czekały na Ciebie po 48 godzinach od dokonania wpłaty!